Інформаційні технології — стрибок у майбутнє
ТОВ «БІТ Продакшн»
Розробка програмних засобів


Офіційний сайт ТОВ «БІТ Продакшн» → eTrade
BIT eTrade

Програмно-технічний комплекс для організації біржових торгів
на фондовому ринку


           На фондовому ринку України існує кілька програмних комплексів, які дозволяють клієнту підключатися до інформаційних систем фондових бірж та виконувати трансакції щодо укладення біржових угод.Але зростаюча активність фондового ринку потребує не тільки автоматизації дії брокерів, а і сучасного підходу до використання електронного документообігу.

          Програмно-технічний комплекс (ПТК) BIT eTrade® є рішенням, що автоматизує виконання біржових операцій та дає змогу учасникам біржових торгів на фондовому ринку отримати доступ до електронної торговельної системи (ЕТС) біржі з метою укладання договорів на біржі в електронному вигляді, а також ініціювати, створювати, приймати, передавати, зберігати, перевіряти цілісність електронних документів, отримувати довідкову інформацію та друкувати документи
.
          ПТК BIT eTrade® створений на технологічній базі Microsoft .NET, що по своїх параметрах і характеристиках забезпечує значну перевагу над аналогічними існуючими торговельними системами в Україні:
  • кількості учасників торгів (одночасно більше 1000 місць);
  • швидкості обробки записів (більше 1000 транзакцій/сік);
  • побудові структур баз даних (використання програмної платформи Microsoft SQL Server).

          ПТК BIT eTrade® функціонує з використанням надійних засобів ЕЦП, які поширюються центром сертифікації ключів (ЦСК) «Комунікаційний фондовий центр». Як наслідок наявності легітимного електронного цифрового підпису, біржові договори та супутні документи рухаються між клієнтом та ЕТС виключно у вигляді електронних документів.

          Зазначимо декілька функціональних особливостей ПТК BIT eTrade®, які гідно відрізняють цей термінал від інших програмних клієнтів доступу до біржових систем:
  • надійність, безпека, високі характеристики навантажень, граничні характеристики сервера SQL дають великий  запас при зростанні об'ємів торгів;
  • простота і зручність багатовіконного інтерфейсу, вікна можна переміщати по екрану, розміщувати одне поверх іншого, міняти розміри і настроювати вміст, як в звичайній програмі, ПТК BIT eTrade® не вимагає інсталяції спеціальних програм;
  • низька вартість володіння ПТК BIT eTrade®, доступні кожному учаснику торгів вимоги до апаратного забезпечення;
  • безперервний супровід та підтримка ПТК BIT eTrade® в актуальному стані відносно законодавства;
  • повна адаптація до національного законодавства щодо електронного документообігу;
  • створення і впровадження різноманітних ринкових процедур, реалізація принципу "поставка проти оплати";
  • безперервне оновлення під бажання учасників торгів.

         ПТК BIT eTrade® експлуатується ФБ «Перспектива» з 2007р. тому супроводу з боку розробника у 2012 році ФБ «Перспектива» стала лідером серед фондових бірж України. Завдяки успішному розвитку та відповідному супроводу з боку розробника у 2012р. ФБ «Перспектива» очолила лідерство серед фондових бірж України.